_MG_3175
_MG_2847

Qbik House

QBIK HOUSE to budynek mieszkalny, położony na osiedlu Ślichowice przy ul. Puscha2. Inwestycja jest zakończona i mieszkania są gotowe do odbioru.

Jego lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, gdyż znajduje się z dala od ruchliwej ulicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Gwarantuje to ciszę, spokój i kameralność. W tym dwupiętrowym budynku zaplanowano 48 mieszkań:  kawalerek, 2 i 3 pokojowych, o wielkości od 25 m2 do 56 m2, kameralne, ogólnodostępne patio, parking podziemny, dwie windy i komórki lokatorskie. Wszystko po to, aby mieszkanie w Qbik House było jak najbardziej komfortowe.

W ofercie znajdują się również mieszkania na parterze wraz z ogródkami. Każdy apartament ma balkon. Mieszkania wyposażone są w indywidualne piece grzewcze wraz z opomiarowaniem zużycia gazu- każdy zapłaci więc za ogrzewanie i ciepłą wodę, tyle ile sam zużyje. To pozwoli na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych. Cały budynek jest ogrodzony, co zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców.

Qbik House położony jest w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, co gwarantuje ciszę, spokój i niewielkie natężenie ruchu samochodowego.

Mieszkańcy Qbik House mają łatwy i szybki dostęp do najbardziej potrzebnych dóbr i usług.
W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Biedronka oraz małe osiedlowe sklepy, kilometr dalej centrum handlowe Leclerc. Szkoły, przedszkole oraz ośrodki zdrowia to odległość do 500 m.

Wszystkie mieszkania w Qbik House zostały sprzedane. Zostały wolne tylko miejsca parkingowe.

Wszelkie wizualizacje przedstawione na stronie  nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.Zastrzegamy sobie prawo do zmian na stronie.

kwiecień 2014

czerwiec 2014

styczeń 2015

czerwiec 2015

wrzesień 2015

marzec 2016